1-ANA SAYFA

Ağustos 19, 2009   // Yoruma Kapali

su_deposu_dozaj_deposu_polietilen

KARPOL SU DEPOSU

Karpol su deposunun üretimini yaptığı ürünler polietilen su deposu, polyester (fiber) su deposu, fiber modüler yerinde üretim su deposu, sanayi tankları, kimyasal depolar, mazot depoları, tekstil arabaları ve özel tasarlanmış değişik ebatlarda su tankları üretimi yapmaktadır.

Karpol su depoları, 1986 yılında İstanbul da kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük üretim tesisine sahiptir ve Türkiye’nin en büyük tonajlı su deposunu üretmektedir. Karpol su deposunun üretimini yaptığı 50 lt den başlayıp 50.000 lt.’ye kadar polyester ( Fiberglas) su deposu ve 50 lt den 25.000 litreye kadar da polietilen su tankı (Plastik) su deposu üretimi yapmaktadır.

Fiberglas Su Deposu

Firmamız müşteri taleplerine göre su deposu fiyatları nada  özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapmaktadır.Ikinci el su deposu bulunur.

Türkiyenın en büyük polyester su deposu ve polietilen su deposu üretici olan firmamız yenilikçi tasarımı sayesinde, fiber su deposu kalite ve uyumlu su deposu betonarme su deposu ürünlerinde benzersiz özelliklerimizle birinci kalite su tanklar üretiyoruz.

Su depolarımız üç farklı stilde üretilmektedir. Bunlar yatay su deposu , dikey su deposu , prizmatik (dörtköşe) su depolarıdır. Farklı renk seçeneğinde polietilen su deposu üretimiz vardır


SU DEPOSU FAALİYET ALANLARIMIZ :

  • Tasarımı yapılan ikinci el su deposu ürünlere ait ve üretimine başlanacak kalıpların üretilmesi,
  • Tasarımını yaptığı ve mevcut ürün gamı içerisindeki su deposu ürünlerin değişik plastik işleme teknikleri (Rotasyon, Şişirme ve Enjeksiyon) ile üretilmesi
  • Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluştur.
  • Plastik ürünlerin tasarımı su deposu fiyatları,

Karpol su deposu, sürekli olarak AR-GE çalışmalarını sürdürmektele, yeni su deposu ve su tankı ürün ve pazar araştırmalarıyla MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜM üretebilmektedir. Su deposu fiyatları çok uygundur.
Bunların dışında ikinci el su deposu bulundrur ve ucuz su tankları vardır.